|
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Jeziorak Chwałowice | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 78-20 | 10 | 1 | 0 | 52-8 | 7 | 2 | 2 | 26-12 | ||||||
2. | Termopol Żabno | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 39-22 | 8 | 1 | 2 | 18-9 | 7 | 2 | 2 | 21-13 | ||||||
3. | Unia Skowierzyn | 22 | 46 | 14 | 4 | 4 | 58-21 | 9 | 1 | 1 | 35-6 | 5 | 3 | 3 | 23-15 | ||||||
4. | San Wrzawy | 22 | 40 | 13 | 1 | 8 | 42-30 | 7 | 1 | 3 | 28-18 | 6 | 0 | 5 | 14-12 | ||||||
5. | Sokół Sokolniki | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 44-21 | 6 | 3 | 2 | 20-8 | 5 | 0 | 6 | 24-13 | ||||||
6. | Jagiełło Pilchów | 22 | 35 | 9 | 8 | 5 | 38-31 | 6 | 3 | 2 | 20-15 | 3 | 5 | 3 | 18-16 | ||||||
7. | Radosan Radomyśl nad Sanem | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 53-45 | 5 | 1 | 5 | 28-23 | 5 | 2 | 4 | 25-22 | ||||||
8. | LZS Rzeczyca Długa | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 44-46 | 5 | 1 | 5 | 24-20 | 4 | 3 | 4 | 20-26 | ||||||
9. | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 42-47 | 5 | 3 | 3 | 27-16 | 2 | 2 | 7 | 15-31 | ||||||
10. | LZS Wola Rzeczycka | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 21-80 | 3 | 2 | 6 | 12-30 | 1 | 0 | 10 | 9-50 | ||||||
11. | Huragan Zdziechowice | 22 | 9 | 2 | 3 | 17 | 22-59 | 2 | 2 | 7 | 15-26 | 0 | 1 | 10 | 7-33 | ||||||
12. | LZS Majdan Zbydniowski | 22 | 4 | 1 | 1 | 20 | 13-72 | 0 | 1 | 10 | 7-29 | 1 | 0 | 10 | 6-43 | ||||||
Spośród drużyn z 2. miejsc w grupach klasy B Stalowa Wola awansuje zespół z najlepszym dorobkiem punktowym. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Jeziorak Chwałowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Termopol Żabno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Unia Skowierzyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | San Wrzawy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Sokół Sokolniki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Jagiełło Pilchów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Radosan Radomyśl nad Sanem |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | LZS Rzeczyca Długa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | LZS Wola Rzeczycka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Huragan Zdziechowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | LZS Majdan Zbydniowski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 21 sierpnia |
Huragan Zdziechowice | 0-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Termopol Żabno | 1-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Rzeczyca Długa | 1-6 | Jagiełło Pilchów | |
San Wrzawy | 5-1 | LZS Wola Rzeczycka | |
Sokół Sokolniki | 3-0 | Unia Skowierzyn | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 3-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem |
Kolejka 2 - 28 sierpnia |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 4-1 | Huragan Zdziechowice | |
Unia Skowierzyn | 2-1 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
LZS Wola Rzeczycka | 0-5 | Sokół Sokolniki | |
Jagiełło Pilchów | 2-1 | San Wrzawy | |
LZS Majdan Zbydniowski | 2-3 | LZS Rzeczyca Długa | |
Jeziorak Chwałowice | 5-1 | Termopol Żabno |
Kolejka 3 - 4 września |
Huragan Zdziechowice | 1-2 | Termopol Żabno | |
LZS Rzeczyca Długa | 2-2 | Jeziorak Chwałowice | |
San Wrzawy | 3-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Sokół Sokolniki | 3-0 | Jagiełło Pilchów | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 7-0 | LZS Wola Rzeczycka | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 2-2 | Unia Skowierzyn |
Kolejka 4 - 11 września |
Unia Skowierzyn | 3-0 | Huragan Zdziechowice | |
dekompletacja drużyny gości w 48 minucie | |||
LZS Wola Rzeczycka | 1-4 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
Jagiełło Pilchów | 1-1 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-6 | Sokół Sokolniki | |
Jeziorak Chwałowice | 1-0 | San Wrzawy | |
Termopol Żabno | 0-0 | LZS Rzeczyca Długa |
Kolejka 5 - 18 września |
Huragan Zdziechowice | 0-6 | LZS Rzeczyca Długa | |
San Wrzawy | 1-0 | Termopol Żabno | |
Sokół Sokolniki | 0-0 | Jeziorak Chwałowice | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 5-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 1-4 | Jagiełło Pilchów | |
Unia Skowierzyn | 9-0 | LZS Wola Rzeczycka |
Kolejka 6 - 25 września |
LZS Wola Rzeczycka | 4-2 | Huragan Zdziechowice | |
Jagiełło Pilchów | 1-1 | Unia Skowierzyn | |
LZS Majdan Zbydniowski | 2-3 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
Jeziorak Chwałowice | 2-0 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
Termopol Żabno | 1-0 | Sokół Sokolniki | |
LZS Rzeczyca Długa | 0-3 | San Wrzawy |
Kolejka 7 - 2 października |
Huragan Zdziechowice | 0-2 | San Wrzawy | |
Sokół Sokolniki | 1-0 | LZS Rzeczyca Długa | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 3-4 | Termopol Żabno | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 1-4 | Jeziorak Chwałowice | |
Unia Skowierzyn | 4-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Wola Rzeczycka | 1-1 | Jagiełło Pilchów |
Kolejka 8 - 9 października |
Jagiełło Pilchów | 3-2 | Huragan Zdziechowice | |
LZS Majdan Zbydniowski | 1-3 | LZS Wola Rzeczycka | |
Jeziorak Chwałowice | 3-1 | Unia Skowierzyn | |
Termopol Żabno | 1-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
LZS Rzeczyca Długa | 9-1 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
San Wrzawy | 0-2 | Sokół Sokolniki |
Kolejka 9 - 16 października |
Huragan Zdziechowice | 1-5 | Sokół Sokolniki | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 0-2 | San Wrzawy | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 1-3 | LZS Rzeczyca Długa | |
Unia Skowierzyn | 0-1 | Termopol Żabno | |
LZS Wola Rzeczycka | 0-4 | Jeziorak Chwałowice | |
Jagiełło Pilchów | 3-0 | LZS Majdan Zbydniowski |
Kolejka 10 - 23 października |
Jeziorak Chwałowice | 2-2 | Jagiełło Pilchów | |
Termopol Żabno | 3-0 | LZS Wola Rzeczycka | |
LZS Rzeczyca Długa | 0-1 | Unia Skowierzyn | |
San Wrzawy | 4-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
Sokół Sokolniki | 3-0 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
Huragan Zdziechowice | 6-1 | LZS Majdan Zbydniowski |
Kolejka 11 - 30 października |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 1-4 | Sokół Sokolniki | |
Unia Skowierzyn | 1-0 | San Wrzawy | |
LZS Wola Rzeczycka | 1-2 | LZS Rzeczyca Długa | |
Jagiełło Pilchów | 0-3 | Termopol Żabno | |
(wo) | |||
Na boisku 1-1. W Pilchowie grał nieuprawniony zawodnik. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 1-5 | Jeziorak Chwałowice | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 1-0 | Huragan Zdziechowice |
Kolejka 12 - 9 kwietnia |
Jeziorak Chwałowice | 8-0 | Huragan Zdziechowice | |
LZS Majdan Zbydniowski | 1-2 | Termopol Żabno | |
Jagiełło Pilchów | 2-2 | LZS Rzeczyca Długa | |
LZS Wola Rzeczycka | 0-3 | San Wrzawy | |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Sokół Sokolniki | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 3-0 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
(wo) | |||
Na boisku 1-3. W Nowinach grali nieuprawnieni zawodnicy. |
Kolejka 13 - 23 kwietnia |
Huragan Zdziechowice | 1-3 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 2-2 | Unia Skowierzyn | |
Sokół Sokolniki | 3-1 | LZS Wola Rzeczycka | |
San Wrzawy | 1-1 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Rzeczyca Długa | 3-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Termopol Żabno | 2-1 | Jeziorak Chwałowice |
Kolejka 14 - 30 kwietnia |
Termopol Żabno | 4-0 | Huragan Zdziechowice | |
Jeziorak Chwałowice | 5-0 | LZS Rzeczyca Długa | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-1 | San Wrzawy | |
Jagiełło Pilchów | 1-0 | Sokół Sokolniki | |
LZS Wola Rzeczycka | 3-1 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
Unia Skowierzyn | 2-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem |
Kolejka 15 - 3 maja |
Huragan Zdziechowice | 1-2 | Unia Skowierzyn | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 3-1 | LZS Wola Rzeczycka | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 2-2 | Jagiełło Pilchów | |
Sokół Sokolniki | 0-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
San Wrzawy | 1-2 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Rzeczyca Długa | 1-3 | Termopol Żabno |
Kolejka 16 - 7 maja |
LZS Rzeczyca Długa | 1-0 | Huragan Zdziechowice | |
Termopol Żabno | 1-0 | San Wrzawy | |
Jeziorak Chwałowice | 5-1 | Sokół Sokolniki | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-2 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
Jagiełło Pilchów | 3-1 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
LZS Wola Rzeczycka | 0-7 | Unia Skowierzyn |
Kolejka 17 - 14 maja |
Huragan Zdziechowice | 3-0 | LZS Wola Rzeczycka | |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Jagiełło Pilchów | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 6-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 1-2 | Jeziorak Chwałowice | |
Sokół Sokolniki | 1-1 | Termopol Żabno | |
San Wrzawy | 4-2 | LZS Rzeczyca Długa |
Kolejka 18 - 21 maja |
San Wrzawy | 2-1 | Huragan Zdziechowice | |
LZS Rzeczyca Długa | 1-0 | Sokół Sokolniki | |
Termopol Żabno | 1-5 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
Jeziorak Chwałowice | 3-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-3 | Unia Skowierzyn | |
Jagiełło Pilchów | 2-1 | LZS Wola Rzeczycka |
Kolejka 19 - 28 maja |
Huragan Zdziechowice | 0-0 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Wola Rzeczycka | 2-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 0-4 | Termopol Żabno | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 1-1 | LZS Rzeczyca Długa | |
Sokół Sokolniki | 1-2 | San Wrzawy |
Kolejka 20 - 4 czerwca |
Sokół Sokolniki | 3-1 | Huragan Zdziechowice | |
San Wrzawy | 5-2 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
LZS Rzeczyca Długa | 0-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
Termopol Żabno | 1-0 | Unia Skowierzyn | |
Jeziorak Chwałowice | 8-1 | LZS Wola Rzeczycka | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-1 | Jagiełło Pilchów |
Kolejka 21 - 11 czerwca |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-0 | Huragan Zdziechowice | |
Jagiełło Pilchów | 2-3 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Wola Rzeczycka | 0-0 | Termopol Żabno | |
Unia Skowierzyn | 9-1 | LZS Rzeczyca Długa | |
Radosan Radomyśl nad Sanem | 6-0 | San Wrzawy | |
KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | 2-1 | Sokół Sokolniki |
Kolejka 22 - 18 czerwca |
Huragan Zdziechowice | 2-2 | KS Nowiny (k. Stalowej Woli) | |
Sokół Sokolniki | 2-2 | Radosan Radomyśl nad Sanem | |
San Wrzawy | 2-4 | Unia Skowierzyn | |
LZS Rzeczyca Długa | 6-1 | LZS Wola Rzeczycka | |
Termopol Żabno | 3-1 | Jagiełło Pilchów | |
Jeziorak Chwałowice | 10-0 | LZS Majdan Zbydniowski |
A-klasa » Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||
|
UNIA SKOWIERZYN | 4:1 | Wspólnota Serbinów |
2020-07-26, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||