|
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Słowianin Grębów | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 63-29 | 12 | 1 | 0 | 40-11 | 5 | 2 | 6 | 23-18 | ||||||
2. | Unia Skowierzyn | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 49-25 | 9 | 2 | 2 | 26-10 | 7 | 1 | 5 | 23-15 | ||||||
3. | Czarni Lipa | 26 | 48 | 15 | 3 | 8 | 49-36 | 9 | 1 | 3 | 28-15 | 6 | 2 | 5 | 21-21 | ||||||
4. | LZS Kotowa Wola | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 53-26 | 10 | 2 | 1 | 42-11 | 3 | 4 | 6 | 11-15 | ||||||
5. | Wisan Skopanie | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 62-38 | 8 | 4 | 1 | 27-10 | 4 | 2 | 7 | 35-28 | ||||||
6. | Korona Majdan Królewski | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 47-39 | 7 | 4 | 2 | 27-16 | 4 | 3 | 6 | 20-23 | ||||||
7. | Strzelec Dąbrowica | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 35-54 | 7 | 1 | 5 | 19-22 | 4 | 2 | 7 | 16-32 | ||||||
8. | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 45-53 | 7 | 2 | 4 | 20-15 | 3 | 2 | 8 | 25-38 | ||||||
9. | Ceramika Hadykówka | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 35-39 | 8 | 1 | 4 | 30-21 | 1 | 5 | 7 | 5-18 | ||||||
10. | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 45-49 | 4 | 5 | 4 | 22-19 | 3 | 4 | 6 | 23-30 | ||||||
11. | Jeziorak Chwałowice | 26 | 29 | 7 | 8 | 11 | 38-47 | 4 | 5 | 4 | 21-21 | 3 | 3 | 7 | 17-26 | ||||||
12. | Sanna Zaklików | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 46-62 | 6 | 2 | 5 | 30-27 | 1 | 4 | 8 | 16-35 | ||||||
13. | LZS Wydrza | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 30-67 | 2 | 3 | 8 | 14-36 | 5 | 0 | 8 | 16-31 | ||||||
14. | LZS Jadachy | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 25-58 | 3 | 3 | 7 | 15-27 | 1 | 2 | 10 | 10-31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Słowianin Grębów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Unia Skowierzyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Czarni Lipa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | LZS Kotowa Wola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Wisan Skopanie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Korona Majdan Królewski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Strzelec Dąbrowica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Ceramika Hadykówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Jeziorak Chwałowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Sanna Zaklików |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | LZS Wydrza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 | LZS Jadachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 12 sierpnia |
LZS Wydrza | 0-2 | Czarni Lipa | |
LZS Kotowa Wola | 9-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Unia Skowierzyn | 6-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 1-2 | Słowianin Grębów | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-4 | Jeziorak Chwałowice | |
Wisan Skopanie | 2-1 | Korona Majdan Królewski | |
Sanna Zaklików | 5-2 | LZS Jadachy |
Kolejka 2 - 15 sierpnia |
LZS Jadachy | 2-1 | LZS Wydrza | |
w Tarnowskiej Woli. | |||
Korona Majdan Królewski | 1-1 | Sanna Zaklików | |
Jeziorak Chwałowice | 1-3 | Wisan Skopanie | |
Słowianin Grębów | 2-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-0 | Ceramika Hadykówka | |
Strzelec Dąbrowica | 0-5 | Unia Skowierzyn | |
Czarni Lipa | 1-1 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 3 - 19 sierpnia |
LZS Wydrza | 0-3 | LZS Kotowa Wola | |
(wo) | |||
przerwany w drugiej połowie przy stanie 0-2 z powodu ataku na sędziego asystenta przez miejscowego chuligana | |||
Unia Skowierzyn | 1-1 | Czarni Lipa | |
Ceramika Hadykówka | 4-1 | Strzelec Dąbrowica | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 2-0 | Słowianin Grębów | |
Sanna Zaklików | 2-4 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Jadachy | 1-4 | Korona Majdan Królewski | |
w Tarnowskiej Woli |
Kolejka 4 - 26 sierpnia |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | LZS Wydrza | |
(wo) | |||
przerwany w 38. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości | |||
Jeziorak Chwałowice | 0-0 | LZS Jadachy | |
Słowianin Grębów | 5-1 | Sanna Zaklików | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-2 | Wisan Skopanie | |
Strzelec Dąbrowica | 4-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 1-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kotowa Wola | 0-1 | Unia Skowierzyn |
Kolejka 5 - 2 września |
LZS Wydrza | 0-4 | Unia Skowierzyn | |
(wo) | |||
w Sobowie. Na boisku 3:4. Nie stawienie się do konfrontacji / sprawdzanie tożsamości zawodników. | |||
Ceramika Hadykówka | 2-1 | LZS Kotowa Wola | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-1 | Czarni Lipa | |
Wisan Skopanie | 5-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Sanna Zaklików | 7-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 0-2 | Słowianin Grębów | |
w Cyganach | |||
Jeziorak Chwałowice | 1-1 | Korona Majdan Królewski |
Kolejka 6 - 9 września |
Jeziorak Chwałowice | 0-1 | LZS Wydrza | |
Słowianin Grębów | 3-1 | Korona Majdan Królewski | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Jadachy | |
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | Sanna Zaklików | |
Czarni Lipa | 2-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Kotowa Wola | 4-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie nie odbył się ze względu na zły stan boiska | |||
Unia Skowierzyn | 1-0 | Ceramika Hadykówka |
Kolejka 7 - 16 września |
LZS Wydrza | 0-3 | Ceramika Hadykówka | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-0 | Unia Skowierzyn | |
Wisan Skopanie | 0-0 | LZS Kotowa Wola | |
Sanna Zaklików | 0-5 | Czarni Lipa | |
(wo) | |||
mecz bez udziału publiczności / na boisku 2-5. w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik | |||
LZS Jadachy | 0-1 | Strzelec Dąbrowica | |
Korona Majdan Królewski | 1-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Jeziorak Chwałowice | 0-3 | Słowianin Grębów |
Kolejka 8 - 23 września |
Słowianin Grębów | 4-2 | LZS Wydrza | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Strzelec Dąbrowica | 0-1 | Korona Majdan Królewski | |
Czarni Lipa | 3-0 | LZS Jadachy | |
(wo) | |||
drużyna LZS Jadachy nie przyjechała na mecz | |||
LZS Kotowa Wola | 5-1 | Sanna Zaklików | |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Wisan Skopanie | |
Ceramika Hadykówka | 5-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 9 - 30 września |
LZS Wydrza | 0-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 1-1 | Ceramika Hadykówka | |
Sanna Zaklików | 2-2 | Unia Skowierzyn | |
LZS Jadachy | 1-1 | LZS Kotowa Wola | |
Korona Majdan Królewski | 1-2 | Czarni Lipa | |
Jeziorak Chwałowice | 3-1 | Strzelec Dąbrowica | |
Słowianin Grębów | 3-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 4 listopada, 13:00 |
Kolejka 10 - 7 października |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-1 | LZS Wydrza | |
Strzelec Dąbrowica | 0-7 | Słowianin Grębów | |
Czarni Lipa | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Kotowa Wola | 1-1 | Korona Majdan Królewski | |
Unia Skowierzyn | 5-0 | LZS Jadachy | |
Ceramika Hadykówka | 5-1 | Sanna Zaklików | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-3 | Wisan Skopanie |
Kolejka 11 - 14 października |
LZS Wydrza | 3-2 | Wisan Skopanie | |
Sanna Zaklików | 0-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
przerwany w 83. minucie przy stanie 3-1, goście zeszli z boiska, po uderzeniu jednego z ich zawodników | |||
LZS Jadachy | 0-0 | Ceramika Hadykówka | 4 listopada |
Korona Majdan Królewski | 3-2 | Unia Skowierzyn | |
Jeziorak Chwałowice | 2-1 | LZS Kotowa Wola | |
Słowianin Grębów | 3-0 | Czarni Lipa | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-0 | Strzelec Dąbrowica |
Kolejka 12 - 21 października |
Strzelec Dąbrowica | 3-4 | LZS Wydrza | |
Czarni Lipa | 2-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 11 listopada |
LZS Kotowa Wola | 1-0 | Słowianin Grębów | |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Ceramika Hadykówka | 2-0 | Korona Majdan Królewski | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-2 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 2-1 | Sanna Zaklików |
Kolejka 13 - 28 października |
Korona Majdan Królewski | 2-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Jeziorak Chwałowice | 1-1 | Ceramika Hadykówka | |
Słowianin Grębów | 3-1 | Unia Skowierzyn | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-2 | LZS Kotowa Wola | |
Strzelec Dąbrowica | 0-1 | Czarni Lipa | |
Sanna Zaklików | 2-3 | LZS Wydrza | |
Wisan Skopanie | 1-1 | LZS Jadachy |
Kolejka 14 - 6 kwietnia |
Czarni Lipa | 6-0 | LZS Wydrza | |
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-2 | Unia Skowierzyn | |
Słowianin Grębów | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
Jeziorak Chwałowice | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Korona Majdan Królewski | 3-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Jadachy | 2-2 | Sanna Zaklików |
Kolejka 15 - 13 kwietnia |
LZS Wydrza | 0-1 | LZS Jadachy | |
Sanna Zaklików | 1-2 | Korona Majdan Królewski | |
w Majdanie Królewskim, Sanna Zaklików gospodarzem | |||
Wisan Skopanie | 1-1 | Jeziorak Chwałowice | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-3 | Słowianin Grębów | |
Ceramika Hadykówka | 1-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Unia Skowierzyn | 0-0 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kotowa Wola | 2-1 | Czarni Lipa |
Kolejka 16 - 20 kwietnia |
LZS Kotowa Wola | 4-1 | LZS Wydrza | |
Czarni Lipa | 2-0 | Unia Skowierzyn | |
Strzelec Dąbrowica | 0-0 | Ceramika Hadykówka | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 4-1 | Wisan Skopanie | |
Jeziorak Chwałowice | 2-2 | Sanna Zaklików | |
Korona Majdan Królewski | 2-1 | LZS Jadachy |
Kolejka 17 - 27 kwietnia |
LZS Wydrza | 2-2 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Jadachy | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Sanna Zaklików | 2-0 | Słowianin Grębów | |
mecz rozgrywany w Grębowie z powodu zawieszenia boiska Sanny Zaklików. | |||
Wisan Skopanie | 1-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Ceramika Hadykówka | 1-1 | Czarni Lipa | |
Unia Skowierzyn | 0-1 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 18 - 1 maja |
Korona Majdan Królewski | 2-2 | Jeziorak Chwałowice | |
Unia Skowierzyn | 2-1 | LZS Wydrza | |
LZS Kotowa Wola | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
Czarni Lipa | 1-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 3-2 | Wisan Skopanie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-0 | Sanna Zaklików | |
Słowianin Grębów | 3-2 | LZS Jadachy |
Kolejka 19 - 4 maja |
LZS Wydrza | 0-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | Słowianin Grębów | |
LZS Jadachy | 3-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 3-3 | Strzelec Dąbrowica | |
Wisan Skopanie | 5-0 | Czarni Lipa | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-1 | LZS Kotowa Wola | |
Ceramika Hadykówka | 0-2 | Unia Skowierzyn |
Kolejka 20 - 11 maja |
Ceramika Hadykówka | 2-0 | LZS Wydrza | |
Unia Skowierzyn | 4-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 2-2 | Wisan Skopanie | |
Czarni Lipa | 2-0 | Sanna Zaklików | |
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | LZS Jadachy | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | Korona Majdan Królewski | |
Słowianin Grębów | 3-1 | Jeziorak Chwałowice |
Kolejka 21 - 18 maja |
LZS Wydrza | 1-1 | Słowianin Grębów | |
Jeziorak Chwałowice | 4-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Korona Majdan Królewski | 0-3 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Jadachy | 0-2 | Czarni Lipa | |
Sanna Zaklików | 2-0 | LZS Kotowa Wola | |
Wisan Skopanie | 1-0 | Unia Skowierzyn | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 1-1; goście zeszli z boiska |
Kolejka 22 - 25 maja |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-1 | LZS Wydrza | |
Ceramika Hadykówka | 1-9 | Wisan Skopanie | |
Unia Skowierzyn | 0-1 | Sanna Zaklików | |
LZS Kotowa Wola | 3-0 | LZS Jadachy | |
Czarni Lipa | 4-3 | Korona Majdan Królewski | |
Strzelec Dąbrowica | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-2 | Słowianin Grębów |
Kolejka 23 - 1 czerwca |
LZS Wydrza | 2-7 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 3-0 | Strzelec Dąbrowica | |
(wo) | |||
na boisku 2-2, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik | |||
Jeziorak Chwałowice | 5-3 | Czarni Lipa | |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Jadachy | 1-2 | Unia Skowierzyn | |
Sanna Zaklików | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
Wisan Skopanie | 3-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 24 - 8 czerwca |
Wisan Skopanie | 3-1 | LZS Wydrza | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-2 | Sanna Zaklików | |
Ceramika Hadykówka | 3-0 | LZS Jadachy | |
(wo) | |||
Na boisku 0-4. W drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik. | |||
Unia Skowierzyn | 3-1 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Kotowa Wola | 4-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Czarni Lipa | 1-3 | Słowianin Grębów | |
Strzelec Dąbrowica | 4-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 25 - 15 czerwca |
LZS Wydrza | 1-4 | Strzelec Dąbrowica | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-2 | Czarni Lipa | |
Słowianin Grębów | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
Jeziorak Chwałowice | 1-2 | Unia Skowierzyn | |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Jadachy | 1-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 2-1 | Wisan Skopanie |
Kolejka 26 - 22 czerwca |
LZS Wydrza | 5-4 | Sanna Zaklików | |
LZS Jadachy | 2-7 | Wisan Skopanie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-2 | Korona Majdan Królewski | |
Ceramika Hadykówka | 3-2 | Jeziorak Chwałowice | |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Słowianin Grębów | |
LZS Kotowa Wola | 4-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 1-3 | Strzelec Dąbrowica |
A-klasa » Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||
|
UNIA SKOWIERZYN | 4:1 | Wspólnota Serbinów |
2020-07-26, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||