|
RAZEM |
DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | San Wrzawy | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 67-22 | 9 | 2 | 2 | 43-11 | 7 | 3 | 3 | 24-11 | ||||||
2. | Korona Majdan Królewski | 26 | 50 | 16 | 2 | 8 | 62-31 | 8 | 1 | 4 | 36-15 | 8 | 1 | 4 | 26-16 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-1 |
3. | LZS Kotowa Wola | 26 | 50 | 16 | 2 | 8 | 55-31 | 8 | 1 | 4 | 35-18 | 8 | 1 | 4 | 20-13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-4 |
4. | Wisan Skopanie | 26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 40-27 | 4 | 4 | 5 | 15-15 | 9 | 3 | 1 | 25-12 | ||||||
5. | Strzelec Dąbrowica | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 47-45 | 7 | 3 | 3 | 24-16 | 5 | 1 | 7 | 23-29 | ||||||
6. | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 39-48 | 6 | 1 | 6 | 22-27 | 6 | 1 | 6 | 17-21 | ||||||
7. | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 56-55 | 7 | 1 | 5 | 36-27 | 3 | 4 | 6 | 20-28 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 12-8 |
8. | Łęg Kopcie | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 48-51 | 9 | 0 | 4 | 37-19 | 2 | 2 | 9 | 11-32 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8-11 |
9. | Sanna Zaklików | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 56-52 | 9 | 2 | 2 | 35-13 | 1 | 3 | 9 | 21-39 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9-10 |
10. | Jeziorak Chwałowice | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 38-48 | 5 | 4 | 4 | 20-19 | 4 | 2 | 7 | 18-29 | ||||||
11. | Unia Skowierzyn | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 39-45 | 5 | 3 | 5 | 15-13 | 4 | 1 | 8 | 24-32 | ||||||
12. | Ceramika Hadykówka | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 29-51 | 6 | 1 | 6 | 19-19 | 3 | 2 | 8 | 10-32 | ||||||
13. | Junior Zakrzów | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 39-73 | 5 | 1 | 7 | 24-33 | 2 | 2 | 9 | 15-40 | ||||||
14. | Czarni Lipa | 26 | 18 | 4 | 6 | 16 | 26-62 | 4 | 4 | 5 | 16-19 | 0 | 2 | 11 | 10-43 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | San Wrzawy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Korona Majdan Królewski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | LZS Kotowa Wola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Wisan Skopanie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Strzelec Dąbrowica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Łęg Kopcie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Sanna Zaklików |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Jeziorak Chwałowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Unia Skowierzyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Ceramika Hadykówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Junior Zakrzów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 | Czarni Lipa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 17 sierpnia |
San Wrzawy | 2-0 | Łęg Kopcie | |
LZS Kotowa Wola | 0-2 | Wisan Skopanie | |
Junior Zakrzów | 4-0 | Czarni Lipa | |
Ceramika Hadykówka | 0-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Sanna Zaklików | 1-1 | Korona Majdan Królewski | |
Strzelec Dąbrowica | 3-0 | Unia Skowierzyn |
Kolejka 2 - 24 sierpnia |
Łęg Kopcie | 3-2 | Unia Skowierzyn | |
Korona Majdan Królewski | 1-2 | Strzelec Dąbrowica | |
Jeziorak Chwałowice | 4-4 | Sanna Zaklików | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
Wisan Skopanie | 0-0 | Junior Zakrzów | |
San Wrzawy | 1-2 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 3 - 31 sierpnia |
LZS Kotowa Wola | 3-1 | Łęg Kopcie | |
Junior Zakrzów | 0-4 | San Wrzawy | |
Ceramika Hadykówka | 0-2 | Wisan Skopanie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 7-1 | Czarni Lipa | |
Sanna Zaklików | 4-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 11 listopada, 13:00 |
Strzelec Dąbrowica | 2-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Korona Majdan Królewski |
Kolejka 4 - 7 września |
Łęg Kopcie | 1-2 | Korona Majdan Królewski | |
Jeziorak Chwałowice | 1-5 | Unia Skowierzyn | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-6 | Strzelec Dąbrowica | |
Wisan Skopanie | 2-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
San Wrzawy | 6-1 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kotowa Wola | 5-2 | Junior Zakrzów | |
Sanna Zaklików | 3-1 | Czarni Lipa |
Kolejka 5 - 14 września |
Junior Zakrzów | 3-1 | Łęg Kopcie | |
Ceramika Hadykówka | 1-2 | LZS Kotowa Wola | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-3 | San Wrzawy | |
Sanna Zaklików | 2-0 | Wisan Skopanie | |
Strzelec Dąbrowica | 3-0 | Czarni Lipa | |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Korona Majdan Królewski | 5-1 | Jeziorak Chwałowice |
Kolejka 6 - 21 września |
Łęg Kopcie | 3-4 | Jeziorak Chwałowice | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-1 | Korona Majdan Królewski | |
Czarni Lipa | 1-2 | Unia Skowierzyn | |
Wisan Skopanie | 1-1 | Strzelec Dąbrowica | |
San Wrzawy | 2-1 | Sanna Zaklików | |
LZS Kotowa Wola | 5-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Junior Zakrzów | 0-3 | Ceramika Hadykówka |
Kolejka 7 - 28 września |
Ceramika Hadykówka | 3-0 | Łęg Kopcie | |
(wo) | |||
przerwany w 84. minucie przy stanie 3-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-2 | Junior Zakrzów | |
Sanna Zaklików | 0-1 | LZS Kotowa Wola | |
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | San Wrzawy | |
Unia Skowierzyn | 0-2 | Wisan Skopanie | |
Korona Majdan Królewski | 7-1 | Czarni Lipa | |
Jeziorak Chwałowice | 0-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 8 - 5 października |
Łęg Kopcie | 1-4 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 1-1 | Jeziorak Chwałowice | |
Wisan Skopanie | 0-1 | Korona Majdan Królewski | |
San Wrzawy | 1-2 | Unia Skowierzyn | |
LZS Kotowa Wola | 5-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Junior Zakrzów | 4-5 | Sanna Zaklików | |
Ceramika Hadykówka | 2-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 9 - 12 października |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-1 | Łęg Kopcie | |
Sanna Zaklików | 2-1 | Ceramika Hadykówka | |
Strzelec Dąbrowica | 6-2 | Junior Zakrzów | |
Unia Skowierzyn | 0-1 | LZS Kotowa Wola | |
Korona Majdan Królewski | 1-3 | San Wrzawy | |
Jeziorak Chwałowice | 1-2 | Wisan Skopanie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 4-0 | Czarni Lipa |
Kolejka 10 - 19 października |
Łęg Kopcie | 3-0 | Czarni Lipa | |
Wisan Skopanie | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
San Wrzawy | 6-1 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Kotowa Wola | 1-2 | Korona Majdan Królewski | |
Junior Zakrzów | 4-3 | Unia Skowierzyn | |
Ceramika Hadykówka | 3-0 | Strzelec Dąbrowica | |
(wo) | |||
przerwany w 70. minucie przy stanie 1-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego asystenta przez zawodnika gości | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 5-1 | Sanna Zaklików |
Kolejka 11 - 26 października |
Sanna Zaklików | 4-0 | Łęg Kopcie | |
Strzelec Dąbrowica | 0-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Unia Skowierzyn | 0-1 | Ceramika Hadykówka | |
Korona Majdan Królewski | 5-3 | Junior Zakrzów | |
Jeziorak Chwałowice | 0-1 | LZS Kotowa Wola | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-5 | San Wrzawy | |
Czarni Lipa | 1-2 | Wisan Skopanie |
Kolejka 12 - 2 listopada |
Łęg Kopcie | 2-3 | Wisan Skopanie | |
San Wrzawy | 2-0 | Czarni Lipa | |
LZS Kotowa Wola | 4-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Junior Zakrzów | 1-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Ceramika Hadykówka | 0-4 | Korona Majdan Królewski | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 6-5 | Unia Skowierzyn | |
Sanna Zaklików | 2-3 | Strzelec Dąbrowica |
Kolejka 13 - 9 listopada |
Strzelec Dąbrowica | 2-1 | Łęg Kopcie | |
Unia Skowierzyn | 2-1 | Sanna Zaklików | |
Korona Majdan Królewski | 2-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Jeziorak Chwałowice | 4-1 | Ceramika Hadykówka | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | Junior Zakrzów | |
Czarni Lipa | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
Wisan Skopanie | 1-2 | San Wrzawy |
Kolejka 14 - 5 kwietnia |
Łęg Kopcie | 1-0 | San Wrzawy | |
Wisan Skopanie | 2-0 | LZS Kotowa Wola | |
Czarni Lipa | 0-2 | Junior Zakrzów | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-0 | Ceramika Hadykówka | |
Jeziorak Chwałowice | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Korona Majdan Królewski | 3-1 | Sanna Zaklików | |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Strzelec Dąbrowica |
Kolejka 15 - 11 kwietnia |
Unia Skowierzyn | 1-2 | Łęg Kopcie | |
Strzelec Dąbrowica | 3-1 | Korona Majdan Królewski | |
Sanna Zaklików | 2-1 | Jeziorak Chwałowice | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 2-2 | Czarni Lipa | |
Junior Zakrzów | 2-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Kotowa Wola | 1-2 | San Wrzawy |
Kolejka 16 - 19 kwietnia |
Łęg Kopcie | 4-0 | LZS Kotowa Wola | |
San Wrzawy | 1-0 | Junior Zakrzów | |
Wisan Skopanie | 1-1 | Ceramika Hadykówka | |
Czarni Lipa | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-0 | Sanna Zaklików | |
Jeziorak Chwałowice | 0-3 | Strzelec Dąbrowica | |
Korona Majdan Królewski | 1-1 | Unia Skowierzyn |
Kolejka 17 - 26 kwietnia |
Czarni Lipa | 2-2 | Sanna Zaklików | |
Korona Majdan Królewski | 5-0 | Łęg Kopcie | |
Unia Skowierzyn | 0-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Strzelec Dąbrowica | 0-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-1 | Wisan Skopanie | |
Ceramika Hadykówka | 0-3 | San Wrzawy | |
Junior Zakrzów | 0-3 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 18 - 3 maja |
Łęg Kopcie | 8-0 | Junior Zakrzów | |
LZS Kotowa Wola | 5-0 | Ceramika Hadykówka | |
San Wrzawy | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 4-1 | Sanna Zaklików | |
Czarni Lipa | 2-1 | Strzelec Dąbrowica | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-1 | Unia Skowierzyn | |
Jeziorak Chwałowice | 1-0 | Korona Majdan Królewski |
Kolejka 19 - 10 maja |
Jeziorak Chwałowice | 3-1 | Łęg Kopcie | |
Korona Majdan Królewski | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Unia Skowierzyn | 2-2 | Czarni Lipa | |
Strzelec Dąbrowica | 0-0 | Wisan Skopanie | |
Sanna Zaklików | 3-1 | San Wrzawy | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-3 | LZS Kotowa Wola | |
Ceramika Hadykówka | 0-2 | Junior Zakrzów |
Kolejka 20 - 17 maja |
Łęg Kopcie | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
Junior Zakrzów | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
na boisku 3-2 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LZS Kotowa Wola | 1-1 | Sanna Zaklików | |
San Wrzawy | 7-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Wisan Skopanie | 1-0 | Unia Skowierzyn | |
Czarni Lipa | 0-5 | Korona Majdan Królewski | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | Jeziorak Chwałowice |
Kolejka 21 - 24 maja |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-2 | Łęg Kopcie | |
Jeziorak Chwałowice | 2-1 | Czarni Lipa | |
Korona Majdan Królewski | 1-2 | Wisan Skopanie | |
Unia Skowierzyn | 0-0 | San Wrzawy | |
Strzelec Dąbrowica | 2-2 | LZS Kotowa Wola | |
Sanna Zaklików | 4-0 | Junior Zakrzów | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-2 | Ceramika Hadykówka |
Kolejka 22 - 31 maja |
Łęg Kopcie | 4-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 5-1 | Sanna Zaklików | |
Junior Zakrzów | 0-5 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kotowa Wola | 1-2 | Unia Skowierzyn | |
San Wrzawy | 5-0 | Korona Majdan Królewski | |
Wisan Skopanie | 0-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Czarni Lipa | 1-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 23 - 7 czerwca |
Czarni Lipa | 1-1 | Łęg Kopcie | 6 czerwca, 17:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-4 | Wisan Skopanie | |
Jeziorak Chwałowice | 0-0 | San Wrzawy | |
Korona Majdan Królewski | 2-0 | LZS Kotowa Wola | |
Unia Skowierzyn | 4-1 | Junior Zakrzów | |
Strzelec Dąbrowica | 0-0 | Ceramika Hadykówka | |
Sanna Zaklików | 2-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 24 - 11 czerwca |
Łęg Kopcie | 3-2 | Sanna Zaklików | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-2 | Strzelec Dąbrowica | |
Ceramika Hadykówka | 1-0 | Unia Skowierzyn | |
Junior Zakrzów | 1-3 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Kotowa Wola | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
San Wrzawy | 6-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 2-1 | Czarni Lipa |
Kolejka 25 - 14 czerwca |
Wisan Skopanie | 1-1 | Łęg Kopcie | |
Czarni Lipa | 1-1 | San Wrzawy | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-5 | LZS Kotowa Wola | |
Jeziorak Chwałowice | 3-0 | Junior Zakrzów | |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
Unia Skowierzyn | 2-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 2-1 | Sanna Zaklików |
Kolejka 26 - 21 czerwca |
Łęg Kopcie | 1-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Sanna Zaklików | 6-1 | Unia Skowierzyn | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-6 | Korona Majdan Królewski | |
Ceramika Hadykówka | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Junior Zakrzów | 2-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 2-1 | Czarni Lipa | |
San Wrzawy | 3-3 | Wisan Skopanie |
A-klasa » Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||
|
UNIA SKOWIERZYN | 4:1 | Wspólnota Serbinów |
2020-07-26, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||