|
RAZEM |
DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Strzelec Dąbrowica | 26 | 64 | 20 | 4 | 2 | 64-17 | 11 | 1 | 1 | 35-6 | 9 | 3 | 1 | 29-11 | ||||||
2. | LZS Kępie Zaleszańskie | 26 | 55 | 17 | 4 | 5 | 87-37 | 10 | 2 | 1 | 45-12 | 7 | 2 | 4 | 42-25 | ||||||
3. | Jeziorak Chwałowice | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 45-33 | 7 | 3 | 3 | 20-10 | 5 | 4 | 4 | 25-23 | ||||||
4. | LZS Jadachy | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 57-51 | 7 | 2 | 4 | 36-27 | 5 | 3 | 5 | 21-24 | ||||||
5. | Wisan Skopanie | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 55-36 | 7 | 1 | 5 | 35-22 | 4 | 6 | 3 | 20-14 | ||||||
6. | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 48-55 | 7 | 4 | 2 | 31-20 | 3 | 3 | 7 | 17-35 | ||||||
7. | LZS Kotowa Wola | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 59-52 | 5 | 4 | 4 | 35-25 | 5 | 2 | 6 | 24-27 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-1 |
8. | Sanna Zaklików | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 57-43 | 5 | 3 | 5 | 25-19 | 5 | 3 | 5 | 32-24 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-5 |
9. | Łęg Kopcie | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 51-68 | 7 | 0 | 6 | 27-27 | 3 | 3 | 7 | 24-41 | ||||||
10. | Ceramika Hadykówka | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 61-59 | 5 | 5 | 3 | 40-27 | 4 | 0 | 9 | 21-32 | ||||||
11. | Kolejarz Knapy | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 36-59 | 5 | 1 | 7 | 21-27 | 4 | 2 | 7 | 15-32 | ||||||
12. | Sokół Sokolniki | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 46-65 | 5 | 2 | 6 | 28-29 | 2 | 2 | 9 | 18-36 | ||||||
13. | Unia Skowierzyn | 26 | 23 | 5 | 8 | 13 | 31-64 | 3 | 6 | 4 | 16-21 | 2 | 2 | 9 | 15-43 | ||||||
14. | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 26 | 13 | 4 | 1 | 21 | 30-94 | 2 | 1 | 10 | 17-47 | 2 | 0 | 11 | 13-47 | ||||||
W związku z wycofaniem zespołów z powodu powodzi OZPN Stalowa Wola podjął decyzję o anulowaniu zapisu o degradacji najniżej klasyfikowanych zespołów. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||||||||
1 | Strzelec Dąbrowica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
2 | LZS Kępie Zaleszańskie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
3 | Jeziorak Chwałowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
4 | LZS Jadachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
5 | Wisan Skopanie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
6 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
7 | LZS Kotowa Wola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
8 | Sanna Zaklików |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
9 | Łęg Kopcie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
10 | Ceramika Hadykówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
11 | Kolejarz Knapy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
12 | Sokół Sokolniki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
13 | Unia Skowierzyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
14 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
*** - obustronny walkower |
Kolejka 1 - 2 sierpnia |
Wisan Skopanie | 1-2 | Jeziorak Chwałowice | |
Sokół Sokolniki | 3-1 | Łęg Kopcie | |
Ceramika Hadykówka | 3-7 | Sanna Zaklików | 26 sierpnia |
LZS Kępie Zaleszańskie | 5-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 1-3 | Strzelec Dąbrowica | 19 sierpnia |
LZS Kotowa Wola | 3-5 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Kolejarz Knapy | 0-4 | Unia Skowierzyn | |
(wo) | |||
na boisku 3-4 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Kolejka 2 - 9 sierpnia |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-2 | LZS Jadachy | |
Sanna Zaklików | 1-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Łęg Kopcie | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
Wisan Skopanie | 2-2 | Sokół Sokolniki | |
Jeziorak Chwałowice | 2-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Unia Skowierzyn | 0-2 | LZS Kotowa Wola | |
Strzelec Dąbrowica | 3-0 | Kolejarz Knapy | |
(wo) | |||
na boisku 2-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Kolejka 3 - 16 sierpnia |
Sokół Sokolniki | 3-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Ceramika Hadykówka | 2-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 4-2 | Łęg Kopcie | |
LZS Jadachy | 1-6 | Sanna Zaklików | |
LZS Kotowa Wola | 2-2 | Strzelec Dąbrowica | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-1 | Unia Skowierzyn | |
Kolejarz Knapy | 2-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 4 - 23 sierpnia |
Jeziorak Chwałowice | 0-0 | Unia Skowierzyn | |
Łęg Kopcie | 4-1 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 3-4 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Sokół Sokolniki | 5-2 | Ceramika Hadykówka | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
Sanna Zaklików | 1-2 | Kolejarz Knapy | |
Strzelec Dąbrowica | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 5 - 30 sierpnia |
Ceramika Hadykówka | 6-5 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 5-2 | Sokół Sokolniki | |
LZS Jadachy | 1-0 | Wisan Skopanie | |
Łęg Kopcie | 0-3 | Kolejarz Knapy | |
Unia Skowierzyn | 2-2 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kotowa Wola | 3-0 | Sanna Zaklików | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 6 - 6 września |
Jeziorak Chwałowice | 1-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Sokół Sokolniki | 1-3 | LZS Jadachy | |
Ceramika Hadykówka | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Łęg Kopcie | 7-0 | LZS Kotowa Wola | 8 listopada |
przełożony | |||
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-1 | Unia Skowierzyn | |
Wisan Skopanie | 1-2 | Kolejarz Knapy | |
Sanna Zaklików | 4-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 7 - 13 września |
LZS Kępie Zaleszańskie | 6-2 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Jadachy | 4-2 | Ceramika Hadykówka | |
Strzelec Dąbrowica | 5-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Unia Skowierzyn | 2-2 | Sanna Zaklików | |
LZS Kotowa Wola | 1-3 | Wisan Skopanie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-3 | Łęg Kopcie | |
Kolejarz Knapy | 1-2 | Sokół Sokolniki |
Kolejka 8 - 20 września |
Jeziorak Chwałowice | 3-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 1-1 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-0 | LZS Jadachy | |
Sokół Sokolniki | 3-2 | LZS Kotowa Wola | |
Łęg Kopcie | 1-3 | Unia Skowierzyn | |
Ceramika Hadykówka | 4-0 | Kolejarz Knapy | |
Wisan Skopanie | 4-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 9 - 27 września |
LZS Jadachy | 0-1 | Jeziorak Chwałowice | |
Strzelec Dąbrowica | 2-1 | Łęg Kopcie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-4 | Sanna Zaklików | |
Unia Skowierzyn | 0-3 | Wisan Skopanie | |
LZS Kotowa Wola | 6-3 | Ceramika Hadykówka | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-3 | Sokół Sokolniki | |
Kolejarz Knapy | 2-3 | LZS Kępie Zaleszańskie |
Kolejka 10 - 4 października |
Jeziorak Chwałowice | 0-0 | Sanna Zaklików | |
Łęg Kopcie | 1-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 1-3 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-2 | LZS Kotowa Wola | |
Sokół Sokolniki | 4-0 | Unia Skowierzyn | |
LZS Jadachy | 0-0 | Kolejarz Knapy | |
Ceramika Hadykówka | 4-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 11 - 11 października |
Strzelec Dąbrowica | 2-1 | Sokół Sokolniki | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-0 | Wisan Skopanie | |
Sanna Zaklików | 6-1 | Łęg Kopcie | |
Kolejarz Knapy | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | |
Unia Skowierzyn | 2-1 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kotowa Wola | 2-4 | LZS Jadachy | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-9 | LZS Kępie Zaleszańskie |
Kolejka 12 - 31 października |
Jeziorak Chwałowice | 0-1 | Łęg Kopcie | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Wisan Skopanie | 3-1 | Sanna Zaklików | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Sokół Sokolniki | 4-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Ceramika Hadykówka | 1-2 | Strzelec Dąbrowica | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
LZS Kępie Zaleszańskie | 7-0 | Unia Skowierzyn | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Kolejarz Knapy | 5-3 | LZS Kotowa Wola | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
LZS Jadachy | 8-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 13 - 25 października |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-3 | Kolejarz Knapy | |
LZS Kotowa Wola | 2-2 | Jeziorak Chwałowice | |
Strzelec Dąbrowica | 4-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-4 | Ceramika Hadykówka | |
Sanna Zaklików | 3-2 | Sokół Sokolniki | |
Łęg Kopcie | 4-1 | Wisan Skopanie | |
Unia Skowierzyn | 0-0 | LZS Jadachy |
Kolejka 14 - 3 kwietnia |
Jeziorak Chwałowice | 0-0 | Wisan Skopanie | |
Łęg Kopcie | 0-1 | Sokół Sokolniki | |
Sanna Zaklików | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Strzelec Dąbrowica | 5-0 | LZS Jadachy | |
w Baranowie Sandomierskim | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-2 | LZS Kotowa Wola | |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Kolejarz Knapy |
Kolejka 15 - 21 kwietnia |
Kolejarz Knapy | 0-1 | Strzelec Dąbrowica | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
LZS Jadachy | 2-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-1 | Sanna Zaklików | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Ceramika Hadykówka | 1-1 | Łęg Kopcie | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Sokół Sokolniki | 2-2 | Wisan Skopanie | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-6 | Jeziorak Chwałowice | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
LZS Kotowa Wola | 1-1 | Unia Skowierzyn | 21 kwietnia |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
Kolejka 16 - 28 kwietnia |
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Unia Skowierzyn | 0-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-1 | Kolejarz Knapy | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Jeziorak Chwałowice | 4-1 | Sokół Sokolniki | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Wisan Skopanie | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Łęg Kopcie | 0-9 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Sanna Zaklików | 1-2 | LZS Jadachy | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 17 - 25 kwietnia |
LZS Kotowa Wola | 3-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Kolejarz Knapy | 3-1 | Sanna Zaklików | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-5 | Strzelec Dąbrowica | |
Unia Skowierzyn | 0-0 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Jadachy | 9-4 | Łęg Kopcie | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-0 | Wisan Skopanie | |
Ceramika Hadykówka | 3-2 | Sokół Sokolniki |
Kolejka 18 - 2 maja |
Strzelec Dąbrowica | 5-1 | Unia Skowierzyn | |
Sanna Zaklików | 1-2 | LZS Kotowa Wola | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Jeziorak Chwałowice | 0-2 | Ceramika Hadykówka | |
Sokół Sokolniki | 1-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wisan Skopanie | 3-2 | LZS Jadachy | |
Kolejarz Knapy | 0-3 | Łęg Kopcie | |
(wo) | |||
na boisku 1-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Kolejka 19 - 9 maja |
LZS Kotowa Wola | 1-1 | Łęg Kopcie | |
Unia Skowierzyn | 2-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Kolejarz Knapy | 1-4 | Wisan Skopanie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-3 | Sanna Zaklików | |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek przed drugim terminem meczu | |||
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | Jeziorak Chwałowice | |
LZS Jadachy | 4-2 | Sokół Sokolniki | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 4-0 | Ceramika Hadykówka |
Kolejka 20 - 16 maja |
Sanna Zaklików | 3-2 | Unia Skowierzyn | |
Wisan Skopanie | 1-4 | LZS Kotowa Wola | 9 czerwca |
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Łęg Kopcie | 5-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Sokół Sokolniki | 2-3 | Kolejarz Knapy | |
Jeziorak Chwałowice | 4-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Ceramika Hadykówka | 1-1 | LZS Jadachy | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-2 | Strzelec Dąbrowica |
Kolejka 21 - 23 maja |
LZS Kotowa Wola | 3-0 | Sokół Sokolniki | |
(wo) | |||
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Unia Skowierzyn | 3-3 | Łęg Kopcie | 9 czerwca |
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Kolejarz Knapy | 0-4 | Ceramika Hadykówka | |
w Baranowie Sandomierskim | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-3 | Wisan Skopanie | |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-0 | Jeziorak Chwałowice | 9 czerwca |
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Strzelec Dąbrowica | 0-2 | Sanna Zaklików | |
w Baranowie Sandomierskim | |||
LZS Jadachy | 3-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | 9 czerwca |
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 22 - 30 maja |
Wisan Skopanie | 4-1 | Unia Skowierzyn | |
Ceramika Hadykówka | 2-2 | LZS Kotowa Wola | |
Sokół Sokolniki | - | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
drużyny zostały wycofane z rozgrywek z powodu powodzi | |||
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | Kolejarz Knapy | |
Jeziorak Chwałowice | 0-3 | LZS Jadachy | |
Łęg Kopcie | 0-3 | Strzelec Dąbrowica | |
Sanna Zaklików | 1-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 23 - 3 czerwca |
LZS Kotowa Wola | 1-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Unia Skowierzyn | 3-0 | Sokół Sokolniki | |
(wo) | |||
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Kolejarz Knapy | 2-0 | LZS Jadachy | 23 czerwca |
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-3 | Ceramika Hadykówka | |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Sanna Zaklików | 0-1 | Jeziorak Chwałowice | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 6-3 | Łęg Kopcie | |
Strzelec Dąbrowica | 1-1 | Wisan Skopanie |
Kolejka 24 - 6 czerwca |
Ceramika Hadykówka | 11-0 | Unia Skowierzyn | |
LZS Jadachy | 1-4 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Sokół Sokolniki | 0-3 | Strzelec Dąbrowica | |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Wisan Skopanie | 6-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 16 czerwca |
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany | |||
Łęg Kopcie | 3-2 | Sanna Zaklików | |
Jeziorak Chwałowice | 4-0 | Kolejarz Knapy | 16 czerwca |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany / w drugim terminie przerwany 26. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości |
Kolejka 25 - 13 czerwca |
Unia Skowierzyn | 0-5 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Kotowa Wola | 7-0 | Kolejarz Knapy | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-3 | LZS Jadachy | |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Łęg Kopcie | 0-3 | Jeziorak Chwałowice | |
Sanna Zaklików | 1-1 | Wisan Skopanie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-0 | Sokół Sokolniki | |
(wo) | |||
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Strzelec Dąbrowica | 3-0 | Ceramika Hadykówka | |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 26 - 20 czerwca |
LZS Jadachy | 2-1 | Unia Skowierzyn | |
Kolejarz Knapy | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Jeziorak Chwałowice | 2-1 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-2 | Strzelec Dąbrowica | |
Ceramika Hadykówka | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Sokół Sokolniki | 0-3 | Sanna Zaklików | |
(wo) | |||
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi | |||
Wisan Skopanie | 4-0 | Łęg Kopcie |
A-klasa » Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||
|
UNIA SKOWIERZYN | 4:1 | Wspólnota Serbinów |
2020-07-26, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||