|
RAZEM |
DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 89-21 | 12 | 1 | 0 | 55-6 | 8 | 2 | 3 | 34-15 | ||||||
2. | Sanna Zaklików | 26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 86-43 | 10 | 1 | 2 | 48-21 | 8 | 1 | 4 | 38-22 | ||||||
3. | Korona Majdan Królewski | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 88-37 | 9 | 4 | 0 | 46-15 | 7 | 1 | 5 | 42-22 | ||||||
4. | Sokół Sokolniki | 26 | 47 | 13 | 8 | 5 | 62-37 | 9 | 3 | 1 | 34-17 | 4 | 5 | 4 | 28-20 | ||||||
5. | Unia Skowierzyn | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 49-35 | 7 | 3 | 3 | 24-18 | 6 | 3 | 4 | 25-17 | ||||||
6. | LZS Kotowa Wola | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 50-62 | 5 | 5 | 3 | 26-22 | 4 | 2 | 7 | 24-40 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-3 |
7. | Łęg Stany | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 56-66 | 7 | 2 | 4 | 34-25 | 3 | 2 | 8 | 22-41 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3-5 |
8. | LZS Kępie Zaleszańskie | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 46-52 | 7 | 1 | 5 | 28-19 | 3 | 2 | 8 | 18-33 | ||||||
9. | Jeziorak Chwałowice | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 49-52 | 7 | 0 | 6 | 35-28 | 2 | 5 | 6 | 14-24 | ||||||
10. | LZS Jadachy | 26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 50-48 | 4 | 5 | 4 | 28-22 | 3 | 4 | 6 | 22-26 | ||||||
11. | Kolejarz Knapy | 26 | 26 | 8 | 2 | 16 | 46-92 | 6 | 0 | 7 | 32-36 | 2 | 2 | 9 | 14-56 | ||||||
12. | Czarni Lipa | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 33-60 | 4 | 3 | 6 | 16-22 | 3 | 1 | 9 | 17-38 | ||||||
13. | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 26 | 19 | 5 | 4 | 17 | 38-81 | 2 | 3 | 8 | 18-38 | 3 | 1 | 9 | 20-43 | ||||||
14. | LZS Wydrza | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 39-95 | 3 | 2 | 8 | 23-45 | 1 | 2 | 10 | 16-50 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Sanna Zaklików |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Korona Majdan Królewski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Sokół Sokolniki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Unia Skowierzyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | LZS Kotowa Wola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Łęg Stany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | LZS Kępie Zaleszańskie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Jeziorak Chwałowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | LZS Jadachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Kolejarz Knapy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Czarni Lipa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 | LZS Wydrza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 14 sierpnia |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-0 | Korona Majdan Królewski | 14 sierpnia, 16:00 |
LZS Kotowa Wola | 1-1 | Sokół Sokolniki | 14 sierpnia, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 6-1 | Kolejarz Knapy | 13 sierpnia, 16:00 |
Czarni Lipa | 1-2 | LZS Jadachy | 14 sierpnia, 16:00 |
LZS Wydrza | 1-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 14 sierpnia, 16:00 |
Łęg Stany | 4-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 14 sierpnia, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 1-4 | Sanna Zaklików | 31 sierpnia, 17:15 |
w pierwotnym terminie (14 sierpnia) przełożony |
Kolejka 2 - 21 sierpnia |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-0 | Łęg Stany | 21 sierpnia, 16:00 |
LZS Jadachy | 8-2 | LZS Wydrza | 21 sierpnia, 13:00 |
Kolejarz Knapy | 2-3 | Czarni Lipa | 21 sierpnia, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 2-2 | Jeziorak Chwałowice | 21 sierpnia, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 6-1 | LZS Kotowa Wola | 21 sierpnia, 16:00 |
Sanna Zaklików | 7-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | 21 sierpnia, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-4 | Unia Skowierzyn | 21 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 3 - 28 sierpnia |
LZS Kotowa Wola | 1-1 | Sanna Zaklików | 27 sierpnia, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 2-1 | Korona Majdan Królewski | 28 sierpnia, 16:00 |
Czarni Lipa | 1-1 | Sokół Sokolniki | 28 sierpnia, 16:00 |
LZS Wydrza | 3-0 | Kolejarz Knapy | 27 sierpnia, 16:00 |
Łęg Stany | 2-2 | LZS Jadachy | 28 sierpnia, 13:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 28 sierpnia, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 1-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | 26 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 4 września |
LZS Jadachy | 0-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 4 września, 16:00 |
Kolejarz Knapy | 1-3 | Łęg Stany | 4 września, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 3-2 | LZS Wydrza | 4 września, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 3-2 | Czarni Lipa | 4 września, 16:00 |
w Hucie Komorowskiej | |||
Sanna Zaklików | 4-2 | Jeziorak Chwałowice | 4 września, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-0 | LZS Kotowa Wola | 4 września, 16:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-0 | Unia Skowierzyn | 4 września, 16:00 |
Kolejka 5 - 11 września |
Jeziorak Chwałowice | 1-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | 11 września, 16:00 |
Czarni Lipa | 0-2 | Sanna Zaklików | 10 września, 17:15 |
w pierwotnym terminie (11 września 16:00) przełożony na wniosek policji | |||
LZS Wydrza | 0-6 | Korona Majdan Królewski | 11 września, 16:00 |
Łęg Stany | 0-2 | Sokół Sokolniki | 11 września, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-4 | Kolejarz Knapy | 11 września, 16:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-3 | LZS Jadachy | 11 września, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 5-0 | LZS Kotowa Wola | 11 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 18 września |
Kolejarz Knapy | 0-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 18 września, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 2-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 18 września, 12:00 |
Korona Majdan Królewski | 2-0 | Łęg Stany | 18 września, 16:00 |
Sanna Zaklików | 8-0 | LZS Wydrza | 18 września, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-0 | Czarni Lipa | 17 września, 16:00 |
LZS Kotowa Wola | 0-1 | Jeziorak Chwałowice | 18 września, 16:00 |
LZS Jadachy | 4-1 | Unia Skowierzyn | 18 września, 16:00 |
w Chmielowie |
Kolejka 7 - 25 września |
Czarni Lipa | 1-1 | LZS Kotowa Wola | 25 września, 16:00 |
LZS Wydrza | 1-4 | LZS Kępie Zaleszańskie | 24 września, 16:00 |
w Grębowie | |||
Łęg Stany | 2-0 | Sanna Zaklików | 25 września, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-9 | Korona Majdan Królewski | 25 września, 16:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-0 | Sokół Sokolniki | 25 września, 16:00 |
LZS Jadachy | 2-2 | Kolejarz Knapy | 25 września, 16:00 |
w Chmielowie | |||
Unia Skowierzyn | 1-3 | Jeziorak Chwałowice | 25 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 2 października |
Sokół Sokolniki | 4-1 | LZS Jadachy | 2 października, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2 października, 16:00 |
Sanna Zaklików | 5-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2 października, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 7-4 | Łęg Stany | 2 października, 16:00 |
LZS Kotowa Wola | 4-2 | LZS Wydrza | 2 października, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 3-2 | Czarni Lipa | 2 października, 16:00 |
Kolejarz Knapy | 1-2 | Unia Skowierzyn | 2 października, 16:00 |
Kolejka 9 - 9 października |
LZS Wydrza | 1-1 | Jeziorak Chwałowice | 9 października, 15:00 |
w Grębowie | |||
Łęg Stany | 1-2 | LZS Kotowa Wola | 9 października, 15:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | 9 października, 15:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-0 | Sanna Zaklików | 9 października, 15:00 |
LZS Jadachy | 0-2 | Korona Majdan Królewski | 9 października, 15:00 |
w Chmielowie | |||
Kolejarz Knapy | 2-6 | Sokół Sokolniki | 9 października, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 2-1 | Czarni Lipa | 9 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 16 października |
Korona Majdan Królewski | 9-0 | Kolejarz Knapy | 16 października, 15:00 |
Sanna Zaklików | 2-0 | LZS Jadachy | 16 października, 15:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 16 października, 15:00 |
LZS Kotowa Wola | 2-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 16 października, 15:00 |
Jeziorak Chwałowice | 7-1 | Łęg Stany | 16 października, 15:00 |
Czarni Lipa | 0-0 | LZS Wydrza | 16 października, 15:00 |
Sokół Sokolniki | 3-2 | Unia Skowierzyn | 16 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 23 października |
Łęg Stany | 3-0 | Czarni Lipa | 23 października, 15:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-1 | Jeziorak Chwałowice | 23 października, 15:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 5-2 | LZS Kotowa Wola | 23 października, 15:00 |
LZS Jadachy | 2-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | 23 października, 15:00 |
w Chmielowie | |||
Kolejarz Knapy | 1-7 | Sanna Zaklików | 23 października, 15:00 |
Sokół Sokolniki | 5-1 | Korona Majdan Królewski | 23 października, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 1-1 | LZS Wydrza | 23 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 30 października |
Unia Skowierzyn | 0-6 | Korona Majdan Królewski | 30 października, 14:00 |
Sanna Zaklików | 1-6 | Sokół Sokolniki | 30 października, 14:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 6-0 | Kolejarz Knapy | 30 października, 14:00 |
(wo) | |||
przerwany po I połowie przy stanie 6-1 | |||
LZS Kotowa Wola | 2-2 | LZS Jadachy | 30 października, 14:00 |
Jeziorak Chwałowice | 0-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 30 października, 14:00 |
Czarni Lipa | 0-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 30 października, 14:00 |
LZS Wydrza | 1-5 | Łęg Stany | 29 października, 12:00 |
w Grębowie |
Kolejka 13 - 6 listopada |
Łęg Stany | 2-0 | Unia Skowierzyn | 6 listopada, 14:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-0 | LZS Wydrza | 6 listopada, 14:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 6-0 | Czarni Lipa | 6 listopada, 14:00 |
LZS Jadachy | 1-1 | Jeziorak Chwałowice | 6 listopada, 14:00 |
w Chmielowie | |||
Kolejarz Knapy | 3-4 | LZS Kotowa Wola | 6 listopada, 14:00 |
Sokół Sokolniki | 3-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | 6 listopada, 14:00 |
Korona Majdan Królewski | 4-0 | Sanna Zaklików | 6 listopada, 14:00 |
Kolejka 14 - 7 kwietnia |
Sanna Zaklików | 0-0 | Unia Skowierzyn | 7 kwietnia, 15:00 |
Korona Majdan Królewski | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | 7 kwietnia, 14:00 |
Sokół Sokolniki | 5-1 | LZS Kotowa Wola | 7 kwietnia, 15:00 |
Kolejarz Knapy | 2-0 | Jeziorak Chwałowice | 7 kwietnia, 15:00 |
LZS Jadachy | 1-2 | Czarni Lipa | 1 kwietnia, 14:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-1 | LZS Wydrza | 7 kwietnia, 13:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-3 | Łęg Stany | 7 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 15 - 15 kwietnia |
Unia Skowierzyn | 4-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 15 kwietnia, 15:00 |
Łęg Stany | 3-6 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 15 kwietnia, 16:00 |
LZS Wydrza | 1-4 | LZS Jadachy | 15 kwietnia, 11:00 |
w Stalach | |||
Czarni Lipa | 2-1 | Kolejarz Knapy | 15 kwietnia, 15:00 |
Jeziorak Chwałowice | 2-1 | Sokół Sokolniki | 15 kwietnia, 15:00 |
LZS Kotowa Wola | 1-4 | Korona Majdan Królewski | 15 kwietnia, 15:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-3 | Sanna Zaklików | 15 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 16 - 22 kwietnia |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-4 | Unia Skowierzyn | 22 kwietnia, 15:00 |
Sanna Zaklików | 4-3 | LZS Kotowa Wola | 22 kwietnia, 15:00 |
Korona Majdan Królewski | 2-1 | Jeziorak Chwałowice | 22 kwietnia, 15:00 |
Sokół Sokolniki | 1-1 | Czarni Lipa | 22 kwietnia, 15:00 |
Kolejarz Knapy | 6-2 | LZS Wydrza | 22 kwietnia, 15:00 |
LZS Jadachy | 2-2 | Łęg Stany | 22 kwietnia, 15:00 |
w Chmielowie | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 7-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 22 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 17 - 29 kwietnia |
Unia Skowierzyn | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 29 kwietnia, 15:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-1 | LZS Jadachy | 29 kwietnia, 15:00 |
Łęg Stany | 7-2 | Kolejarz Knapy | 29 kwietnia, 15:00 |
LZS Wydrza | 1-3 | Sokół Sokolniki | 29 kwietnia, 11:00 |
w Stalach | |||
Czarni Lipa | 1-4 | Korona Majdan Królewski | 29 kwietnia, 15:00 |
Jeziorak Chwałowice | 2-4 | Sanna Zaklików | 29 kwietnia, 15:00 |
LZS Kotowa Wola | 4-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | 29 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 18 - 3 maja |
LZS Kotowa Wola | 0-0 | Unia Skowierzyn | 3 maja, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | Jeziorak Chwałowice | 3 maja, 16:00 |
w Żabnie | |||
Sanna Zaklików | 3-0 | Czarni Lipa | 3 maja, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 5-2 | LZS Wydrza | 3 maja, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 2-2 | Łęg Stany | 3 maja, 16:00 |
Kolejarz Knapy | 4-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3 maja, 16:00 |
LZS Jadachy | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3 maja, 16:00 |
(wo) | |||
w Chmielowie, na boisku 1:3 w druzynie gości grał nieuprawniony zawodnik |
Kolejka 19 - 6 maja |
Unia Skowierzyn | 2-1 | LZS Jadachy | 6 maja, 16:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 7-0 | Kolejarz Knapy | 6 maja, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-2 | Sokół Sokolniki | 6 maja, 16:00 |
Łęg Stany | 4-2 | Korona Majdan Królewski | 6 maja, 17:00 |
LZS Wydrza | 1-7 | Sanna Zaklików | 5 maja, 17:00 |
w Trześni | |||
Czarni Lipa | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | 6 maja, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 3-2 | LZS Kotowa Wola | 6 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 13 maja |
Jeziorak Chwałowice | 0-3 | Unia Skowierzyn | 13 maja, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 0-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LZS Kotowa Wola | 5-1 | Czarni Lipa | 13 maja, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-1 | LZS Wydrza | 13 maja, 16:00 |
w Moskalach | |||
Sanna Zaklików | 3-0 | Łęg Stany | 13 maja, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 5-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 13 maja, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 2-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 13 maja, 16:00 |
Kolejarz Knapy | 1-0 | LZS Jadachy | 13 maja, 16:00 |
Kolejka 21 - 20 maja |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Kolejarz Knapy | 20 maja, 16:00 |
LZS Jadachy | 1-1 | Sokół Sokolniki | 20 maja, 16:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-0 | Korona Majdan Królewski | 20 maja, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-4 | Sanna Zaklików | 20 maja, 16:00 |
Łęg Stany | 1-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | 20 maja, 16:00 |
LZS Wydrza | 1-1 | LZS Kotowa Wola | 20 maja, 16:00 |
Czarni Lipa | 3-0 | Jeziorak Chwałowice | 20 maja, 16:00 |
Kolejka 22 - 27 maja |
Czarni Lipa | 1-4 | Unia Skowierzyn | 27 maja, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 4-1 | LZS Wydrza | 27 maja, 16:00 |
LZS Kotowa Wola | 3-2 | Łęg Stany | 27 maja, 17:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 27 maja, 16:00 |
w Ocicach | |||
Sanna Zaklików | 3-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 27 maja, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 1-1 | LZS Jadachy | 27 maja, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 0-1 | Kolejarz Knapy | 27 maja, 16:00 |
Kolejka 23 - 3 czerwca |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Sokół Sokolniki | 3 czerwca, 16:00 |
Kolejarz Knapy | 6-2 | Korona Majdan Królewski | 3 czerwca, 16:00 |
LZS Jadachy | 1-5 | Sanna Zaklików | 3 czerwca, 16:00 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 5-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | 3 czerwca, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-3 | LZS Kotowa Wola | 3 czerwca, 16:00 |
Łęg Stany | 1-1 | Jeziorak Chwałowice | 3 czerwca, 16:00 |
LZS Wydrza | 5-2 | Czarni Lipa | 3 czerwca, 16:00 |
Kolejka 24 - 7 czerwca |
LZS Wydrza | 1-4 | Unia Skowierzyn | 7 czerwca, 16:00 |
Czarni Lipa | 4-0 | Łęg Stany | 7 czerwca, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 2-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 7 czerwca, 16:00 |
LZS Kotowa Wola | 0-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 7 czerwca, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-1 | LZS Jadachy | 7 czerwca, 13:00 |
Sanna Zaklików | 8-0 | Kolejarz Knapy | 7 czerwca, 16:00 |
Korona Majdan Królewski | 5-4 | Sokół Sokolniki | 7 czerwca, 16:00 |
Kolejka 25 - 10 czerwca |
Korona Majdan Królewski | 1-1 | Unia Skowierzyn | 10 czerwca, 16:00 |
Sokół Sokolniki | 2-1 | Sanna Zaklików | 10 czerwca, 16:00 |
Kolejarz Knapy | 3-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | 10 czerwca, 16:00 |
LZS Jadachy | 3-4 | LZS Kotowa Wola | 10 czerwca, 16:00 |
w Chmielowie | |||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-0 | Jeziorak Chwałowice | 10 czerwca, 16:00 |
(wo) | |||
w Zwierzyńcu / mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości | |||
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-3 | Czarni Lipa | 10 czerwca, 16:00 |
Łęg Stany | 4-2 | LZS Wydrza | 10 czerwca, 16:00 |
Kolejka 26 - 17 czerwca |
Unia Skowierzyn | 3-0 | Łęg Stany | 17 czerwca, 16:00 |
(wo) | |||
LZS Wydrza | 6-4 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 17 czerwca, 16:00 |
Czarni Lipa | 0-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 16 czerwca, 16:00 |
Jeziorak Chwałowice | 3-4 | LZS Jadachy | 17 czerwca, 16:00 |
LZS Kotowa Wola | 3-3 | Kolejarz Knapy | 17 czerwca, 16:00 |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | Sokół Sokolniki | 17 czerwca, 16:00 |
Sanna Zaklików | 0-5 | Korona Majdan Królewski | 17 czerwca, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 4:5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
A-klasa » Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||
|
UNIA SKOWIERZYN | 4:1 | Wspólnota Serbinów |
2020-07-26, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||