|
Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Stalowa Wola | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 75-37 | 9 | 5 | 1 | 34-16 | 11 | 0 | 4 | 41-21 | ||||||
2. | Stal II Stalowa Wola | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 71-30 | 11 | 3 | 1 | 37-7 | 8 | 2 | 5 | 34-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
3. | Unia Nowa Sarzyna | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 83-37 | 12 | 0 | 3 | 45-18 | 7 | 5 | 3 | 38-19 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
4. | Stal Gorzyce | 30 | 58 | 17 | 7 | 6 | 65-34 | 9 | 4 | 2 | 32-15 | 8 | 3 | 4 | 33-19 | ||||||
5. | Słowianin Grębów | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 64-35 | 10 | 3 | 2 | 41-14 | 7 | 1 | 7 | 23-21 | ||||||
6. | Unia Skowierzyn | 30 | 47 | 12 | 11 | 7 | 47-34 | 8 | 4 | 3 | 21-12 | 4 | 7 | 4 | 26-22 | ||||||
7. | Olimpia Pysznica | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 77-63 | 6 | 6 | 3 | 44-35 | 6 | 2 | 7 | 33-28 | ||||||
8. | LZS Ździary | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 53-48 | 10 | 0 | 5 | 38-23 | 2 | 7 | 6 | 15-25 | ||||||
9. | Wisan Skopanie | 30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 41-47 | 7 | 4 | 4 | 26-19 | 3 | 5 | 7 | 15-28 | ||||||
10. | San Wrzawy | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 51-67 | 7 | 2 | 6 | 32-34 | 4 | 2 | 9 | 19-33 | ||||||
11. | Orzeł Rudnik nad Sanem | 30 | 33 | 10 | 3 | 17 | 62-77 | 6 | 2 | 7 | 38-31 | 4 | 1 | 10 | 24-46 | ||||||
12. | Sokół Kamień | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 46-71 | 4 | 2 | 9 | 22-39 | 5 | 3 | 7 | 24-32 | ||||||
13. | ŁKS Łowisko | 30 | 28 | 7 | 7 | 16 | 38-74 | 4 | 4 | 7 | 21-33 | 3 | 3 | 9 | 17-41 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-3 |
14. | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 35-67 | 7 | 2 | 6 | 25-20 | 1 | 2 | 12 | 10-47 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-4 |
15. | LZS Rzeczyca Długa | 30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 36-75 | 2 | 4 | 9 | 20-35 | 4 | 2 | 9 | 16-40 | ||||||
16. | Sparta Jeżowe | 30 | 14 | 2 | 8 | 20 | 36-84 | 1 | 4 | 10 | 18-35 | 1 | 4 | 10 | 18-49 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||
1 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | ||||||||||||||||
2 | Stal II Stalowa Wola | ||||||||||||||||
3 | Unia Nowa Sarzyna | ||||||||||||||||
4 | Stal Gorzyce | ||||||||||||||||
5 | Słowianin Grębów | ||||||||||||||||
6 | Unia Skowierzyn | ||||||||||||||||
7 | Olimpia Pysznica | ||||||||||||||||
8 | LZS Ździary | ||||||||||||||||
9 | Wisan Skopanie | ||||||||||||||||
10 | San Wrzawy | ||||||||||||||||
11 | Orzeł Rudnik nad Sanem | ||||||||||||||||
12 | Sokół Kamień | ||||||||||||||||
13 | ŁKS Łowisko | ||||||||||||||||
14 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | ||||||||||||||||
15 | LZS Rzeczyca Długa | ||||||||||||||||
16 | Sparta Jeżowe |
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia |
LZS Rzeczyca Długa | 1-1 | Wisan Skopanie | 10 sierpnia, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-1 | Unia Skowierzyn | 10 sierpnia, 16:00 |
Sokół Kamień | 1-1 | LZS Ździary | 10 sierpnia, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 1-0 | Stal Gorzyce | 10 sierpnia, 16:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 4-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 10 sierpnia, 16:00 |
Sparta Jeżowe | 2-3 | ŁKS Łowisko | 10 sierpnia, 16:00 |
San Wrzawy | 2-4 | Olimpia Pysznica | 9 sierpnia, 16:30 |
Unia Nowa Sarzyna | 1-0 | Słowianin Grębów | 10 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 15 sierpnia |
Wisan Skopanie | 2-3 | Słowianin Grębów | 14 sierpnia, 18:00 |
Olimpia Pysznica | 1-1 | Unia Nowa Sarzyna | 15 sierpnia, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 1-1 | San Wrzawy | 15 sierpnia, 16:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-1 | Sparta Jeżowe | 14 sierpnia, 17:30 |
Stal Gorzyce | 1-0 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 15 sierpnia, 16:00 |
LZS Ździary | 3-2 | Stal II Stalowa Wola | 15 sierpnia, 12:00 |
Unia Skowierzyn | 2-1 | Sokół Kamień | 15 sierpnia, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 1-4 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 15 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 3 - 16-17 sierpnia |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 0-0 | Wisan Skopanie | 17 sierpnia, 18:00 |
Sokół Kamień | 1-2 | LZS Rzeczyca Długa | 17 sierpnia, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 0-0 | Unia Skowierzyn | 17 sierpnia, 17:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 4-2 | LZS Ździary | 17 sierpnia, 16:00 |
Sparta Jeżowe | 0-0 | Stal Gorzyce | 17 sierpnia, 16:00 |
San Wrzawy | 4-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 17 sierpnia, 16:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 6-1 | ŁKS Łowisko | 17 sierpnia, 14:00 |
Słowianin Grębów | 3-0 | Olimpia Pysznica | 27 sierpnia, 17:30 |
Kolejka 4 - 23-24 sierpnia |
Wisan Skopanie | 3-2 | Olimpia Pysznica | 23 sierpnia, 17:00 |
ŁKS Łowisko | 1-2 | Słowianin Grębów | 24 sierpnia, 16:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-2 | Unia Nowa Sarzyna | 24 sierpnia, 16:00 |
Stal Gorzyce | 2-1 | San Wrzawy | 24 sierpnia, 16:00 |
LZS Ździary | 4-1 | Sparta Jeżowe | 23 sierpnia, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 0-3 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 24 sierpnia, 11:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 3-5 | Stal II Stalowa Wola | 24 sierpnia, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 3-0 | Sokół Kamień | 24 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 5 - 30-31 sierpnia |
Sokół Kamień | 3-3 | Wisan Skopanie | 31 sierpnia, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 3-1 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 31 sierpnia, 16:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 1-1 | LZS Rzeczyca Długa | 31 sierpnia, 16:00 |
Sparta Jeżowe | 2-2 | Unia Skowierzyn | 10 września, 17:00 |
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 16:00) przerwany w 31. minucie przy stanie 1-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony | |||
San Wrzawy | 0-0 | LZS Ździary | 31 sierpnia, 16:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 0-3 | Stal Gorzyce | 30 sierpnia, 16:00 |
Słowianin Grębów | 2-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 31 sierpnia, 16:00 |
Olimpia Pysznica | 1-5 | ŁKS Łowisko | 30 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 6 - 6-7 września |
Wisan Skopanie | 0-0 | ŁKS Łowisko | 6 września, 16:30 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-1 | Olimpia Pysznica | 7 września, 16:00 |
Stal Gorzyce | 0-1 | Słowianin Grębów | 7 września, 16:00 |
LZS Ździary | 0-7 | Unia Nowa Sarzyna | 6 września, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 2-3 | San Wrzawy | 7 września, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 0-0 | Sparta Jeżowe | 7 września, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 4-3 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 7 września, 16:00 |
Sokół Kamień | 1-7 | Stal II Stalowa Wola | 7 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 13-14 września |
Stal II Stalowa Wola | 3-0 | Wisan Skopanie | 14 września, 11:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 0-0 | Sokół Kamień | 14 września, 16:00 |
Sparta Jeżowe | 1-3 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 14 września, 16:00 |
San Wrzawy | 2-0 | LZS Rzeczyca Długa | 14 września, 16:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 3-2 | Unia Skowierzyn | 14 września, 16:00 |
Słowianin Grębów | 4-0 | LZS Ździary | 14 września, 16:00 |
Olimpia Pysznica | 3-3 | Stal Gorzyce | 14 września, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 3-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 14 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 20-21 września |
Wisan Skopanie | 1-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 21 września, 16:00 |
Stal Gorzyce | 4-0 | ŁKS Łowisko | 20 września, 16:00 |
LZS Ździary | 1-3 | Olimpia Pysznica | 20 września, 12:00 |
Unia Skowierzyn | 0-0 | Słowianin Grębów | 21 września, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 0-2 | Unia Nowa Sarzyna | 20 września, 11:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-2 | San Wrzawy | 21 września, 16:00 |
Sokół Kamień | 0-1 | Sparta Jeżowe | 21 września, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 4-0 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 21 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 27-28 września |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 3-0 | Wisan Skopanie | 28 września, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych | |||
Sparta Jeżowe | 2-2 | Stal II Stalowa Wola | 27 września, 16:00 |
San Wrzawy | 2-1 | Sokół Kamień | 27 września, 12:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 6-0 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 28 września, 15:00 |
Słowianin Grębów | 4-0 | LZS Rzeczyca Długa | 28 września, 16:00 |
Olimpia Pysznica | 3-3 | Unia Skowierzyn | 28 września, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 0-0 | LZS Ździary | 28 września, 16:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-1 | Stal Gorzyce | 28 września, 16:00 |
Kolejka 10 - 4-5 października |
Wisan Skopanie | 2-0 | Stal Gorzyce | 4 października, 15:00 |
LZS Ździary | 2-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4 października, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 2-1 | ŁKS Łowisko | 5 października, 15:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 2-2 | Olimpia Pysznica | 5 października, 15:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 4-1 | Słowianin Grębów | 5 października, 15:00 |
Sokół Kamień | 0-7 | Unia Nowa Sarzyna | 5 października, 15:00 |
Stal II Stalowa Wola | 5-0 | San Wrzawy | 5 października, 15:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Sparta Jeżowe | 5 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 11-12 października |
Sparta Jeżowe | 1-2 | Wisan Skopanie | 12 października, 15:00 |
San Wrzawy | 2-3 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 12 października, 15:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 2-3 | Stal II Stalowa Wola | 12 października, 15:00 |
Słowianin Grębów | 1-2 | Sokół Kamień | 12 października, 15:00 |
Olimpia Pysznica | 6-4 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 12 października, 15:00 |
ŁKS Łowisko | 2-0 | LZS Rzeczyca Długa | 12 października, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-2 | Unia Skowierzyn | 12 października, 15:00 |
Stal Gorzyce | 1-1 | LZS Ździary | 11 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 18-19 października |
Wisan Skopanie | 3-1 | LZS Ździary | 18 października, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 0-1 | Stal Gorzyce | 19 października, 15:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 2-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 19 października, 15:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 4-1 | ŁKS Łowisko | 19 października, 15:00 |
Sokół Kamień | 1-3 | Olimpia Pysznica | 19 października, 15:00 |
Stal II Stalowa Wola | 1-0 | Słowianin Grębów | 19 października, 15:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Unia Nowa Sarzyna | 19 października, 15:00 |
Sparta Jeżowe | 4-4 | San Wrzawy | 19 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 25-26 października |
San Wrzawy | 2-2 | Wisan Skopanie | 26 października, 12:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 4-3 | Sparta Jeżowe | 26 października, 14:00 |
Słowianin Grębów | 2-5 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 26 października, 14:00 |
Olimpia Pysznica | 1-1 | Stal II Stalowa Wola | 25 października, 12:00 |
ŁKS Łowisko | 2-3 | Sokół Kamień | 26 października, 14:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-2 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 26 października, 14:00 |
Stal Gorzyce | 3-1 | LZS Rzeczyca Długa | 25 października, 15:00 |
LZS Ździary | 0-1 | Unia Skowierzyn | 26 października, 14:00 |
Kolejka 14 - 2 listopada |
Wisan Skopanie | 1-1 | Unia Skowierzyn | 31 października, 14:30 |
LZS Rzeczyca Długa | 1-1 | LZS Ździary | 2 listopada, 14:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-5 | Stal Gorzyce | 2 listopada, 14:00 |
Sokół Kamień | 5-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2 listopada, 14:00 |
Stal II Stalowa Wola | 0-0 | ŁKS Łowisko | 2 listopada, 14:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 4-4 | Olimpia Pysznica | 2 listopada, 14:00 |
Sparta Jeżowe | 1-2 | Słowianin Grębów | 2 listopada, 14:00 |
San Wrzawy | 3-1 | Unia Nowa Sarzyna | 2 listopada, 11:00 |
Kolejka 15 - 8-9 listopada |
Unia Nowa Sarzyna | 3-0 | Wisan Skopanie | 9 listopada, 13:00 |
Słowianin Grębów | 1-0 | San Wrzawy | 8 listopada, 14:00 |
Olimpia Pysznica | 2-1 | Sparta Jeżowe | 9 listopada, 14:00 |
ŁKS Łowisko | 0-4 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 9 listopada, 14:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-0 | Stal II Stalowa Wola | 8 listopada, 13:00 |
Stal Gorzyce | 3-3 | Sokół Kamień | 8 listopada, 14:00 |
LZS Ździary | 4-0 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 8 listopada, 14:00 |
Unia Skowierzyn | 1-1 | LZS Rzeczyca Długa | 8 listopada, 14:00 |
Kolejka 16 - 28-29 marca |
Wisan Skopanie | 2-0 | LZS Rzeczyca Długa | 28 marca, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 1-1 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 29 marca, 12:00 |
LZS Ździary | 0-3 | Sokół Kamień | 29 marca, 14:00 |
Stal Gorzyce | 2-1 | Stal II Stalowa Wola | 28 marca, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-3 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 29 marca, 14:00 |
ŁKS Łowisko | 3-3 | Sparta Jeżowe | 28 marca, 15:00 |
Olimpia Pysznica | 2-3 | San Wrzawy | 29 marca, 14:00 |
Słowianin Grębów | 2-2 | Unia Nowa Sarzyna | 29 marca, 14:00 |
Kolejka 17 - 4 kwietnia |
Słowianin Grębów | 3-0 | Wisan Skopanie | 4 kwietnia, 14:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 3-1 | Olimpia Pysznica | 4 kwietnia, 12:00 |
San Wrzawy | 3-2 | ŁKS Łowisko | 4 kwietnia, 15:00 |
Sparta Jeżowe | 3-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4 kwietnia, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 2-1 | Stal Gorzyce | 4 kwietnia, 15:00 |
Stal II Stalowa Wola | 1-1 | LZS Ździary | 4 kwietnia, 15:00 |
Sokół Kamień | 2-1 | Unia Skowierzyn | 4 kwietnia, 15:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 0-3 | LZS Rzeczyca Długa | 4 kwietnia, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 3-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Kolejka 18 - 11-12 kwietnia |
Wisan Skopanie | 2-3 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 11 kwietnia, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 2-4 | Sokół Kamień | 12 kwietnia, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Stal II Stalowa Wola | 11 kwietnia, 14:00 |
LZS Ździary | 2-1 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 12 kwietnia, 15:00 |
Stal Gorzyce | 3-0 | Sparta Jeżowe | 11 kwietnia, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-2 | San Wrzawy | 12 kwietnia, 15:00 |
ŁKS Łowisko | 2-1 | Unia Nowa Sarzyna | 11 kwietnia, 14:00 |
Olimpia Pysznica | 3-2 | Słowianin Grębów | 12 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 19 - 18-19 kwietnia |
Olimpia Pysznica | 2-1 | Wisan Skopanie | 19 kwietnia, 14:00 |
Słowianin Grębów | 5-0 | ŁKS Łowisko | 19 kwietnia, 15:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 1-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 18 kwietnia, 16:00 |
San Wrzawy | 1-4 | Stal Gorzyce | 19 kwietnia, 15:00 |
Sparta Jeżowe | 0-1 | LZS Ździary | 19 kwietnia, 15:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 2-0 | Unia Skowierzyn | 19 kwietnia, 15:00 |
Stal II Stalowa Wola | 2-0 | LZS Rzeczyca Długa | 19 kwietnia, 11:00 |
Sokół Kamień | 2-1 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 19 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 20 - 25-26 kwietnia |
Wisan Skopanie | 3-1 | Sokół Kamień | 25 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-2 | Stal II Stalowa Wola | 25 kwietnia, 14:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 0-2 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 26 kwietnia, 15:00 |
Unia Skowierzyn | 4-1 | Sparta Jeżowe | 26 kwietnia, 15:00 |
LZS Ździary | 3-1 | San Wrzawy | 26 kwietnia, 15:00 |
Stal Gorzyce | 1-1 | Unia Nowa Sarzyna | 25 kwietnia, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-0 | Słowianin Grębów | 26 kwietnia, 15:00 |
ŁKS Łowisko | 1-4 | Olimpia Pysznica | 25 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 21 - 1 maja |
ŁKS Łowisko | 1-1 | Wisan Skopanie | 30 kwietnia, 17:00 |
Olimpia Pysznica | 7-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1 maja, 16:00 |
Słowianin Grębów | 1-1 | Stal Gorzyce | 1 maja, 16:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 4-2 | LZS Ździary | 30 kwietnia, 17:00 |
San Wrzawy | 1-4 | Unia Skowierzyn | 1 maja, 11:30 |
Sparta Jeżowe | 1-2 | LZS Rzeczyca Długa | 1 maja, 16:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 4-1 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 1 maja, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 5-1 | Sokół Kamień | 1 maja, 16:00 |
Kolejka 22 - 3 maja |
Wisan Skopanie | 1-2 | Stal II Stalowa Wola | 3 maja, 16:00 |
Sokół Kamień | 1-4 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 3 maja, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 12-1 | Sparta Jeżowe | 3 maja, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 1-0 | San Wrzawy | 3 maja, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 3-0 | Unia Nowa Sarzyna | 3 maja, 16:00 |
LZS Ździary | 4-0 | Słowianin Grębów | 3 maja, 16:00 |
Stal Gorzyce | 3-0 | Olimpia Pysznica | 3 maja, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-1 | ŁKS Łowisko | 3 maja, 16:00 |
Kolejka 23 - 9-10 maja |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-3 | Wisan Skopanie | 10 maja, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 1-4 | Stal Gorzyce | 9 maja, 17:00 |
Olimpia Pysznica | 2-2 | LZS Ździary | 10 maja, 16:00 |
Słowianin Grębów | 3-3 | Unia Skowierzyn | 10 maja, 16:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 3-1 | LZS Rzeczyca Długa | 9 maja, 16:00 |
San Wrzawy | 5-0 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 9 maja, 11:00 |
Sparta Jeżowe | 1-2 | Sokół Kamień | 10 maja, 16:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 1-3 | Stal II Stalowa Wola | 9 maja, 16:00 |
Kolejka 24 - 16-17 maja |
Wisan Skopanie | 0-1 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 17 maja, 14:00 |
Stal II Stalowa Wola | 6-1 | Sparta Jeżowe | 17 maja, 13:00 |
Sokół Kamień | 3-1 | San Wrzawy | 17 maja, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-5 | Unia Nowa Sarzyna | 17 maja, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 0-1 | Słowianin Grębów | 17 maja, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 1-0 | Olimpia Pysznica | 17 maja, 16:00 |
LZS Ździary | 5-0 | ŁKS Łowisko | 17 maja, 16:00 |
Stal Gorzyce | 5-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 16 maja, 15:00 |
Kolejka 25 - 23-24 maja |
Stal Gorzyce | 0-2 | Wisan Skopanie | 23 maja, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Ździary | 24 maja, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 3-2 | Unia Skowierzyn | 23 maja, 17:30 |
Olimpia Pysznica | 6-0 | LZS Rzeczyca Długa | 24 maja, 16:00 |
Słowianin Grębów | 4-0 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 23 maja, 13:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 4-0 | Sokół Kamień | 23 maja, 17:00 |
San Wrzawy | 1-2 | Stal II Stalowa Wola | 23 maja, 16:00 |
Sparta Jeżowe | 0-5 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 24 maja, 16:00 |
Kolejka 26 - 30-31 maja |
Wisan Skopanie | 2-1 | Sparta Jeżowe | 30 maja, 17:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 3-1 | San Wrzawy | 31 maja, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 1-2 | Unia Nowa Sarzyna | 30 maja, 13:00 |
Sokół Kamień | 0-2 | Słowianin Grębów | 31 maja, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-5 | Olimpia Pysznica | 31 maja, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 4-1 | ŁKS Łowisko | 31 maja, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 0-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 31 maja, 14:00 |
LZS Ździary | 3-0 | Stal Gorzyce | 31 maja, 16:00 |
Kolejka 27 - 4 czerwca |
LZS Ździary | 4-0 | Wisan Skopanie | 4 czerwca, 16:00 |
Stal Gorzyce | 1-1 | Unia Skowierzyn | 4 czerwca, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 9-1 | LZS Rzeczyca Długa | 4 czerwca, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 1-2 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 4 czerwca, 16:00 |
Olimpia Pysznica | 3-3 | Sokół Kamień | 4 czerwca, 16:00 |
Słowianin Grębów | 2-0 | Stal II Stalowa Wola | 3 czerwca, 18:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 1-2 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 3 czerwca, 17:00 |
San Wrzawy | 3-2 | Sparta Jeżowe | 4 czerwca, 10:30 |
Kolejka 28 - 6-7 czerwca |
Wisan Skopanie | 1-0 | San Wrzawy | 7 czerwca, 14:00 |
Sparta Jeżowe | 0-3 | Unia Nowa Sarzyna | 7 czerwca, 16:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 1-0 | Słowianin Grębów | 7 czerwca, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 1-0 | Olimpia Pysznica | 6 czerwca, 16:00 |
Sokół Kamień | 1-2 | ŁKS Łowisko | 7 czerwca, 16:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 4-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 7 czerwca, 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 3-6 | Stal Gorzyce | 7 czerwca, 16:00 |
Unia Skowierzyn | 1-0 | LZS Ździary | 7 czerwca, 16:00 |
Kolejka 29 - 14 czerwca |
Unia Skowierzyn | 2-0 | Wisan Skopanie | 14 czerwca, 16:00 |
LZS Ździary | 3-4 | LZS Rzeczyca Długa | 14 czerwca, 16:00 |
Stal Gorzyce | 3-2 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 13 czerwca, 15:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-0 | Sokół Kamień | 14 czerwca, 16:00 |
ŁKS Łowisko | 0-4 | Stal II Stalowa Wola | 14 czerwca, 16:00 |
Olimpia Pysznica | 2-5 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 14 czerwca, 16:00 |
Słowianin Grębów | 4-1 | Sparta Jeżowe | 14 czerwca, 16:00 |
Unia Nowa Sarzyna | 4-0 | San Wrzawy | 14 czerwca, 16:00 |
Kolejka 30 - 21 czerwca |
Wisan Skopanie | 3-3 | Unia Nowa Sarzyna | 21 czerwca, 16:00 |
San Wrzawy | 1-9 | Słowianin Grębów | 20 czerwca, 16:00 |
Sparta Jeżowe | 0-4 | Olimpia Pysznica | 21 czerwca, 16:00 |
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 3-0 | ŁKS Łowisko | 21 czerwca, 16:00 |
Stal II Stalowa Wola | 4-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 21 czerwca, 16:00 |
Sokół Kamień | 1-4 | Stal Gorzyce | 20 czerwca, 15:00 |
Orzeł Rudnik nad Sanem | 1-2 | LZS Ździary | 20 czerwca, 17:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 0-3 | Unia Skowierzyn | 21 czerwca, 16:00 |
A-klasa » Stalowa Wola I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||
|
UNIA SKOWIERZYN | 4:1 | Wspólnota Serbinów |
2020-07-26, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||